Logo

Polickie Targi Gospodarcze 2015

Już w najbliższy weekend, w dniach 18 - 19 kwietnia w godzinach 10:00-18:00 zapraszamy na Polickie Targi Gospodarcze, gdzie na stoisku Realizatora Projektu Powiatowego Urzędu Pracy w Policach będzie można uzyskać informacje oraz zdobyć materiały dotyczące Projektu "GPS dla rodziny".

Nowością jest miejsce, w którym odbywać się będzie impreza. Targi odbędą się na nowej hali sportowo-widowiskowa przy Zespole Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach przy ul. Siedleckiej 6.

Pierwszego dnia Targów będzie można wziąć udział w Forum Edukacyjnym, organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Policach razem z Zespołem Szkół im. Ignacego Łukasiewicza. Konferencja zaplanowana jest na godzinę 13.00.

Głównym celem imprezy jest utrwalanie dotychczasowej współpracy gospodarczo-kulturowej, nawiązywanie nowych kontaktów, podtrzymywanie ducha przedsiębiorczości na polsko-niemieckim pograniczu. Do udziału w targach zaproszone zostały  polskie i niemieckie firmy, instytucje oraz organizacje pozarządowe. W tym roku zorganizowanych zostanie około 70 stoisk wystawowych.

plakat Targów Gospodarczych z harmonogramem imprezy

Serdecznie zapraszamy!

kapital

up

efs